חיי בלעדיי

החיים שלהם - אחריי

הרומן מספר על הילה, כשבתקופה רגועה ושגרתית בחייה נטרפו הקלפים וחייה נגדעו באחת.

ממקומה החדש, מתעמתת הילה עם החיים, עם האנשים שפגעו בה, עם ההחלטות השגויות שעשתה, חושפת אמיתות ושקרים שאחרת לא היו נגלים לה לעולם.

בתוך כך, היא מוצאת דרך להחזיר לעצמה את כבודה האבוד, להכיר את גופה, את העונג הטמון בו ואת תשוקותיה הנחבאות. היא מגלה שכשהעיניים פקוחות והנפש חופשייה, שום דבר אינו אבוד.

הפעם – אין חרטות.

ביקורות

"הסופרת הצליחה להעביר בצורה מאוד יפה פחדים, חששות ומחשבות שעוברים בראש של רובנו במהלך החיים. מהרגע שהילה מגלה שהיא רוח רפאים היא מתעסקת באיך המשפחה שלה מתפקדת בלעדיה, ולמרות השמחה שהם מסתגלים יש גם עצב במהירות שבה זה קורה."
רינת בן אור
הלוחשות לספרים
"לאחר שהתרגלתי לעובדה שאני קוראת ספר לא שגרתי, אחר, שונה וכן, גם מעניין, התנתקתי מהמחשבה הקשה על המוות ונכנסתי לעובי הקורה. הספר הפך סוחף ומרתק, ומעלה סוגיות חשובות ביותר במוחו של הקורא לגבי החיים שכולנו חיים, מיצוי החיים, הגשמת החלומות ועוד."
מירה רוזנפלד
סימניה
"הספר הזה פשוט גאוני, בהתחלה חששתי לקרוא כי חשבתי שהוא יהיה כבד ועצוב אבל טעיתי. חוויתי את כל קשת הרגשות. הספר נותן לחשוב מחוץ לקופסה, מאפשר לנו לשאול את עצמו שאלות שלא חשבנו לפני.. האם אני מרוצה מחיי? צריך לשנות משהו? אני רוצה לשנות? אני רוצה להמשיך לחיות כמו שחייתי עד כה?"
נטלי אברג'ל
סקירות ספרים

רכישת הספר

ברכישה ישירה ניתן לקבל עותק דיגיטלי או עותק מודפס כולל הקדשה אישית.

ניתן גם לבצע רכישה בחנויות הספרים ובחנויות הדיגיטליות:

אינדיבוקמנדליעברית